Notice: Object of class WP_Post could not be converted to int in /home/u6983218/public_html/wp-includes/general-template.php on line 1015
Üretim – Meed Tekstil

Neler Yaparız?

Meed Tekstil sektöründe oldukça geniş bir yelpazede hizmetlerini sürdürmektedir. Aşağıda bulunan ana hizmet başlıkları dışında görüşme sağlamak için lütfen iletişime geçiniz.

Dikiş

Yüksek miktarlarda dikiş hizmetleri kapasitesine sahip Meed Tekstil, dünyanın önde gelen bir çok firmasına bu konuda hizmet vermektedir.

Üretimin en önemli aşamalarından olan dikiş işlemini, kendi bünyesinde son teknoloji makineler ile gerçekleştiren Meed Tekstil, uzman ekibi ve dikiş departmanı ile en kısa sürede maksimum ürün kalitesi seviyesine ulaşabilmektedir.

Kesim

Meed Tekstil yüksek adetlerde kesim kapasitesine sahiptir. Ürünler kesim departmanına gelmeden önce dikkatlice incelenir.

Hazır giyim ürünleri üzerinde ki hassasiyet öncelik alınarak maksimum kalitede ürünlerin kazanımı sağlanır.Ambalaj

Tüm siparişler, müşterilerimizin özel gereksinim ve istekleri dinlenerek bu doğrultuda ambalajlanır.

Günlük olarak yüksek miktarlarda ambalaj hacmine sahip Meed Tekstil, ürün tesliminde kusursuz hizmet sunar.
Kalite Güvence

Meed Tekstil’de kalite güvence son aşamada gerçekleştirilen bir prosedürden ibaret değildir. Ürünün her sürecinde, departmanlar arası geçişlerde ayrıntılı olarak kalite kontrol süreci devam eder.

Ürün tüm aşamalardan başarılı şekilde geçtikten sonra, son kontrol için tekrar kalite güvence bölümünde en ince detaylarına kadar kontrol / test edilir. Meed Tekstil’in müşterilerine ve son kullanıcılara olan saygısını, ürün kalitesini maksimum seviyede tutarak gösterir.